To czym się zajmuję czyli tworzenie stron internetowych. Parę mniejszych i większych rzeczy. Jeżeli strony są Ci obce to po prostu olej to.
Formatowanie wyglądu stron www przy użyciu Cascading Style Sheets

Programowanie w języku JavaScript

Moje projekty realizowane przy użyciu technologii Java

Programowanie w języku skryptowym Flasha MX - ActionScript

Moja przygoda ze stronami internetowymi zaczęłą się chyba dość standardowo od HTMLa jednak następnym krokiem był program Flash 5 i jako, że jego możliwości były wprost oszałamiające zacząłem się uczyć języka skryptowego jaki oferował i wraz z wprowadzeniem Flasha MX chciałem opanować także to wcielenie ActionScriptu. Aby tego dokonać postanowiłem napisać animacje całkowicie w tym języku i oto są wyniki.

Animacja może nie porywa jednak proponuję zerknąć tutaj aby zobaczyć źródło (kolorowanie także mojego autorstwa, styl pochodzi z domyślnych ustawień edytora ActionScript we Flashu 5).


Moje prace przy wykorzystaniu PHP
W tej części chciałbym zaprezentować 2 zrealizowane projekty stron www, pewnie za dużo już z nich nie zostało, bo współpracę z tymi organizacjami już zakończyłem. Nie mniej jednak ukazują jakiś tam rozwój mojej osoby i kierunek w jakim staram się rozwijać. Zaznaczę tylko, że kod drugiego projektu pochodzi z października 2004 - czyli już trochę czasu minęło, no i owszem jest i trzeci, jeszcze bardziej obiektowy, korzystający z PHP 5, PostrgreSQL i w jeszcze większym zakresie ze wzorców, ale nie jest jeszcze ukończony, więc narazie nie będę pokazywał.